Štěňata

Štěňátko si vyzvednete u nás v chovatelské stanici Zully Zachy Australian Labradoodle. V Česku jsme schopni štěňátko dopravit i k vám domů. Cena za dopravu není součástí kupní ceny a bude dopředu dohodnuta.

Štěňátka odcházejí do svých rodin během jejich 8. týdne. V této době jsou již plně socializovaná a vyžadují individuální péči své budoucí rodiny. Pokud se rozhodnete z nějakého důvodu štěňátko odebrat později, prosím, aby jste nám to oznámili s dostatečným časovým předstihem. Pokud to bude možné, mohu se o štěňátko i nadále postarat. Zde je pak každý započatý den zpoplatněn částkou 500,- Kč. Děkuji za pochopení.


RANNÁ KASTRACE

Kastrace štěňat je celosvětovou podmínkou chovu original australského labradoodle. Nevykastrovaného labradoodle by jste nikde neměli koupit. Pokud ano, nejedná se o oficiální chov, ale o „domácí křížení“ nebo o chovného jedince.


REZERVACE ŠTĚŇÁTKA

Než se rozhodnete pro adopci štěněte, promyslete si toto rozhodnutí. Chceme si být jisti, že budou v dobrých rukách. Pes je člen rodiny a dlouholetý přítel. V dobrém i ve zlém."PES JE JEDINÁ BYTOST NA SVĚTĚ, KTERÁ TĚ MILUJE VÍC NEŽ SEBE."
- Josh Billings

Rezervace